Americká hypotéka je revolucí mezi půjčkami

Možná máte naprosto jasno v tom, co byste si chtěli pořídit za peníze, které ovšem nemáte v kapse. Proto to jediné, co právě řešíte je, kde si peníze výhodně půjčit, abyste získali přesně tolik, kolik chcete, aby to bylo rychlé a bez zbytečných komplikací.

V takovém případě je tím nejlepším produktem pro vás americká hypotéka. Ta má oproti klasické půjčce, na jakou jsme tady byli až do nedávna zvyklí, mnoho předností.
papírky na poznámky.jpg

Mezi její největší výhody patří to, že je bezúčelová a peníze tak můžete použít, naprosto na cokoli jen chcete, a to bez nutnosti to předem někde sdělovat anebo to později dokládat. Na co půjčené peníze využijete je zkrátka jen a pouze vaše vlastní věc.

Další velkou výhodou této půjčky je to, že můžete získat tolik peněz, kolik chcete. Výši vaší půjčky vymezí jen nemovitost, kterou použijete jako záruku svých splátek. Pokud tedy máte v plánu veliké výdaje a potřebujete si půjčit opravdu mnoho peněz, tak neváhejte sáhnout po opravdu hodnotné nemovitosti, neboť půjčku můžete čerpat až do výše sedmdesáti procent hodnoty nemovitosti, kterou dáte do hry.

Pokud jde o americkou nebankovní hypotéku, tak si můžete být jisti tím, že nebudete muset dlouho čekat na její vyřízení. Všechno je možné vyřídit naprosto bleskově, a tak budete mít peníze u sebe doma již za pár dní a v případě expresního vyřízení klidně i rychleji.
bohatý kocour.jpg

A je zde i jedna dobrá zpráva pro ty, kdo se potýkají se záznamem v registru anebo s nižšími příjmy. I takoví lidé mohou získat peníze, po kterých touží . Pokud jde o nebankovní americkou hypotéku, tak si můžete zvolit její variantu v podobě bez dokládání příjmů anebo bez nahlížení do registru. Jediné, s čím však budete muset počítat je to, že v takovém případě bude vaše půjčka zatížena vyšším úrokem.